Jesteśmy firmą szkoleniową łączącą doświadczenie i pasję kompetentnych trenerów, którzy z branżą szkoleniową związani są od kilkunastu lat. Proponujemy szereg różnorodnych szkoleń w ciekawej formule warsztatowej, w czasie której wiedza przekazywana jest w atrakcyjny dla uczestników, a zarazem praktyczny sposób.

Naszą siłą są najlepsi i bardzo doświadczeni trenerzy, którzy nie tylko posiadają szeroką wiedzę, ale przede wszystkim potrafią ją przekazać.

Ofertę szkoleniową uaktualniamy na bieżąco wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku oraz śledząc zmieniające się regulacje prawne. Szanujemy czas i zainwestowane przez klientów środki finansowe, dlatego naszym celem jest pomoc w podniesieniu kompetencji każdego uczestnika.

W zależności od zapotrzebowania organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, jednodniowe lub kilkudniowe, a także warsztaty i seminaria.

Szkolenia zamknięte mogą odbywać się w siedzibie klienta lub w wybranym przez niego ośrodku szkoleniowym.

Szkolenia otwarte odbywają się w ośrodkach szkoleniowych zlokalizowanych w centrum Wrocławia lub w najbliższej okolicy.

W zakładce „Harmonogram szkoleń” znajdują się terminy najbliższych szkoleń z funduszy unijnych, prawa budowlanego, zamówień publicznych oraz wielu innych tematów.

W codziennej pracy staramy się spełniać najważniejsze oczekiwania naszych klientów: profesjonalne działanie od organizacji do przeprowadzenia szkolenia, wysoka jakość opracowywanych materiałów szkoleniowych i sprawne rozliczenie zlecenia. Z zaangażowaniem, kompetentnie, ambitnie i w optymalny sposób realizujemy każde powierzone nam zadanie.

Zapraszamy do współpracy!

Specjalizujemy się w: prawo budowlane szkolenia, szkolenia z zamówień publicznych, korekty finansowe szkolenia, ochrona środowiska szkolenia, szkolenia z funduszy unijnych, szkolenia zamówienia publiczne,szkolenia dla administracji, szkolenie kpa, ochrona środowiska szkolenia, proces inwestycyjny szkolenia.

Prowadzimy szkolenia z zakresu:  prawo budowlane szkolenia, szkolenia z zamówień publicznych, korekty finansowe szkolenia, ochrona środowiska szkolenia, szkolenia z funduszy unijnych, szkolenia zamówienia publiczne,szkolenia dla administracji, szkolenie kpa, ochrona środowiska szkolenia, proces inwestycyjny szkolenia,